(71) 334 30 00

Salony samochodowe – nowe oblicze motoryzacji

Salony samochodowe – nowe oblicze motoryzacji

Samochód jest obecnie niezbędnym elementem naszej codzienności. Od kilkunastu lat jednak sprzedaż pojazdów przybiera nową, bardziej elegancką formę. Współczesne salony samochodowe to nie tylko luksusowa atmosfera, ale też wiele wymiernych korzyści.

Salon samochodowy – atmosfera zachodniego luksusu

Kupowanie auta w salonie jest specyficznym przeżyciem, które wiąże się z atmosferą tego miejsca. Nawet najbardziej typowy salon samochodowy niewiele przypomina swoim klimatem klasyczny sklep. I chociaż dokonuje się w nim normalnych zakupów na nieco większą skalę, to odbywają się one w luksusowych warunkach.

Z pewnością wynika to z wymogów naszych czasów, bowiem współczesny klient ma oczekiwania wprost proporcjonalne do ceny kupowanego pojazdu. Wielu dealerów jednak stwarza też odpowiednią atmosferę, aby budować pozytywny wizerunek i utrwalać renomę marki.

Nowoczesne salony samochodowe to duże, przestronne budynki z przeszklonymi ścianami, które kuszą zawartością jeszcze przed wejściem do środka. Uśmiechnięta profesjonalna obsługa, świetne doradztwo, wygodne miejsce do odpoczynku i filiżanka kawy, która pozwoli przetrwać okres dopełniania formalności – to tylko kilka atutów takich miejsc.

Co gwarantuje zakup auta w salonie?

Poza wspomnianą atmosferą i wyjątkowym traktowaniem, jakiego doświadcza klient salonu, wśród wielu dodatkowych korzyści można też wymienić:.

  • Zakup w salonie to gwarancja bezpieczeństwa transakcji, szczególnie ważna w przypadku drogich nowoczesnych samochodów.
  • Zakupu w salonie można dokonać w systemie ratalnym, a kredyt pomaga załatwić obsługa.
  • Samochód z salonu ubezpieczany jest na korzystniejszych warunkach.
  • Klient ma możliwość dokonania indywidualnej korekty wyposażenia wnętrza.
  • Możliwe jest sprowadzenie konkretnego modelu na zamówienie.
  • Większość salonów oferuje stałym klientom zniżki przy zakupie kolejnych samochodów.
  • Auto z salonu objęte jest gwarancją i serwisem marki.
  • Dealer najczęściej oferuje też dostęp do oryginalnych części zamiennych.

Każdy salon otwiera i prowadzi autoryzowany dealer. Lancia, Jeep czy Alfa Romeo sprowadzane są do niego bezpośrednio od producenta, a dodatkowo istnieje też możliwość zamówienia nowych modeli, których premiera na rynku jest dopiero zapowiadana.

Wróć do bloga

KONTAKT Z NAMI
Adres: ul. Karkonoska 45,
53-015 WROCŁAW
Telefon:  (71) 334 30 00