(71) 334 30 00

Ubezpieczenia


Oferujemy ubezpieczeniowe pakiety dealerskie dla klientów biznesowych, którzy zdecydowani się na zakup auta w naszym salonie. Zapewniamy bogaty wybór ofert od najlepszych ubezpieczycieli – PZU, Generali, Allianz, Warta, Benefia. Zakup ubezpieczenia bezpośrednio u dealera to bardzo wygodne rozwiązanie. Dzięki temu nie będą musieli Państwo martwić się o konieczność samodzielnego przeszukiwania ofert ubezpieczycieli w celu wyboru najlepszego pakietu. Wszystkim tym zajmują się pracownicy naszego salonu.


Co obejmuje pakiet dealerski?


W skład każdego z pakietów dealerskich wchodzą różnego rodzaju dodatki do podstawowego ubezpieczenia OC. Zazwyczaj są to polisy takie jak:


  • Autocasco (AC) – stanowi dodatkowe zabezpieczenie w przypadku stłuczki parkingowej lub innego zdarzenia drogowego wywołanego z winy kierowcy. Wykup tej polisy gwarantuje również wypłatę odszkodowania w przypadku kradzieży auta oraz uszkodzenia pojazdu w wyniku działania siły natury lub osób trzecich.
  • Assistance – zapewnia szybki dostęp do praktycznych usług po nagłym unieruchomieniu pojazdu. W ramach pakietu Assistance znajduje się przede wszystkim holowanie auta na lawecie. To dobry wybór dla klientów podróżujących często i w długie trasy.
  • NNW (ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków) – ustalana indywidualnie polisa chroniąca zdrowie i życie ubezpieczonego. W zależności od zakresu może chronić wyłącznie kierowcę lub kierowcę oraz wskazanych pasażerów.

PZUWarta

GeneraliBenefia

Allianz

Zapytaj o ofertę ubezpieczenia - wypełnij poniższy formularz

Rok produkcji
Imię
Nazwisko
Firma
E-mail
Tel.
Model
Marka
Numer rejestracyjny
  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie, w tym wykorzystywanie moich danych osobowych w zakresie imienia, nazwiska , adresu zamieszkania, adresu email, nr telefonu w celach marketingu produktów i usług oferowanych przez firmę ADF Auto Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Karkonoskiej 45 oraz w celu prowadzenia badań rynkowych, w tym statystycznych, związanych z działalnością gospodarczą w/w podmiotu.

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do w/w danych osobowych, prawo żądania wstrzymania ich przetwarzania, usunięcia tych danych osobowych oraz prawo wniesienia sprzeciwu przetwarzanych danych."

 
KONTAKT Z NAMI
Adres: ul. Karkonoska 45,
53-015 WROCŁAW
Telefon:  (71) 334 30 00