(71) 334 30 00

Dział likwidacji szkód

  

Jeżeli Państwa pojazd uległ uszkodzeniu w zdarzeniu drogowym i chcą Państwo zlikwidować szkodę z OC sprawcy lub Autocassco – chętnie Państwu pomożemy.

 Nasz serwis od wielu lat posiada autoryzacje na obsługę i naprawy mechaniczne jak i blacharsko-lakiernicze wszystkich marek należących do grupy FCA (Fiat Chrysler Automobiles), zarówno osobowych, jak i dostawczych (Fiat, Alfa Romeo, Lancia, Abarth, Fiat Professional, Jeep, Chrysler, Dodge).
 

Zapewniamy najwyższą jakość usług i profesjonalizm pracowników.

 
Wszelkie naprawy blacharsko lakiernicze dokonywane są z zachowaniem technologii producenta pojazdów zarówno w zakresie zastosowania części zamiennych użytych do naprawy, jak i materiałów lakierniczych. Najwyższy poziom wykonanej naprawy zapewnia wykwalifikowana kadra wykorzystująca profesjonalne urządzenia pozwalające na odbudowę pojazdu po szkodzie komunikacyjnej.
 

Dokonujemy napraw w systemie bezgotówkowym przy współpracy z Towarzystwem Ubezpieczeniowym klienta, pomagamy w załatwieniu formalności związanych z likwidacją szkody a na czas naprawy oferujemy samochody zastępcze.

 
W naszym serwisie blacharsko-lakierniczym dokonujemy naprawy wszystkich marek samochodów nie tylko z koncernu FCA.

KONTAKT Z NAMI
Adres: ul. Karkonoska 45,
53-015 WROCŁAW
Telefon:  (71) 334 30 00