(71) 334 30 00

Alfa Romeo

Jesteśmy autoryzowanym dealerem aut marki Alfa Romeo. Mamy wieloletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży i serwisu samochodów dostarczanych przez włoskiego producenta. W południowo-zachodniej Polsce nie ma większego specjalisty od nas. W naszym asortymencie znajdą Państwo lubiane i niezawodne modele, takie jak Giulia, Stelvio czy Tonale. To samochody, które cechują się nie tylko niezwykłą mocą i żywotnością, ale też niemal ikoniczną elegancją, będącą synonimem całej marki. Poza samochodami fabrycznie nowymi oferujemy również modele używane oraz auta podemonstracyjne.

Alfa Romeo Giulia

Alfa Romeo Giulia to samochód produkowany od 1962 roku. Pierwotna wersja tego modelu wytwarzana była do 1978 roku. Po wielu latach włoska marka wróciła do jego produkcji. Nowa Giulia została zaprezentowana w 2016 roku, czyli w 105. rocznicę istnienia Alfa Romeo. Pokazowy model w wersji Quadrifoglio wyposażono w jednostkę benzynową o pojemności 2,9 l i mocy 510 KM. Od początku w sprzedaży dostępne były wersje z silnikiem Diesla o pojemności 2,2 l. Z czasem doszły do tego również 2-litrowe jednostki benzynowe z turbodoładowaniem. Aby zachować sportowy styl marki, od początku produkcji model ten ma napęd na tylną oś. W połowie 2020 roku Giulia przeszła face lifting. Zmianie uległ m.in. wygląd grilla oraz tylnych lamp. Wprowadzono też nowe wzory felg.

Alfa Romeo Stelvio

Powszechna moda na samochody z segmentu SUV nie ominęła również włoskiego producenta. W 2016 roku w ofercie Alfy Romeo pojawił się model Stelvio. Jego nazwa pochodzi od przełęczy Passo Dello Stelvio. Jest to najwyżej położna (2758 m n.p.m.) przejezdna przełęcz w całej Europie. Model Stelvio dostępny jest w kilku wariantach wyposażenia. Najmocniejsza wersja Quadrifoglio z silnikiem V6 o mocy 510 KM i maksymalnym momencie obrotowym wynoszącym 600 Nm przyśpiesza od 0 do 100 km/h w 3,8 sekundy. Maksymalna prędkość tego modelu to 283 km/h.

Alfa Romeo Tonale

Alfa Romeo Tonale to auto wyjątkowe. Nie chodzi wyłącznie o to, że jest to pierwszy kompaktowy SUV (z segmentu C) w historii włoskiej marki. Jest to również pierwszy model Alfy wyposażony w opcjonalny napęd hybrydowy typu plug-in (PHEV), znany z produkowanych współcześnie modeli marki Jeep. Nowoczesna jednostka napędowa wykorzystuje akumulator litowo-jonowy o pojemności 15,5 kWh, który zapewnia do 50 km zasięgu w trybie całkowicie elektrycznym. Alfa Romeo Tonale, którego nazwa nawiązuje do przełęczy Tonale w północnych Włoszech, zachwyca eleganckim wyglądem zewnętrznym oraz przestronnym, dopracowanym w najmniejszym szczególne wnętrzem.

Poza niezawodnymi autami produkowanymi przez Alfę Romeo w ofercie posiadamy również samochody marki Abarth, Jeep, Fiat, Fiat PROfessional i IVECO. Zachęcamy do zapoznania się z pełną gamą modeli w dedykowanych im zakładkach. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Pozostajemy do dyspozycji również w naszym wrocławskim salonie.

 

Tonale

 

oferta     KONFIGURATORszczegóły 

GIULIA

 

Giulia

 

oferta     KONFIGURATORod ręki     szczegóły 

 

 

GIULIA 1

 

Giulia Quadrifoglio

 

oferta     KONFIGURATORod reki     szczegóły 

STELVIO 1

 

Stelvio

 

oferta     KONFIGURATORod ręki     szczegóły 

 

 

STELVIO

Stelvio Quadrifoglio

 

oferta     KONFIGURATORod reki     szczegóły 

 

KONTAKT Z NAMI
Adres: ul. Karkonoska 45,
53-015 WROCŁAW
Telefon:  (71) 334 30 00