(71) 334 30 00

Jeep

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór aut amerykańskiej marki Jeep. Aktualnie posiadamy modele takie jak Renegade, Compass, Wrangler oraz Gladiator. Oferujemy zarówno wersje z silnikiem spalinowym, jak i nowoczesne hybrydy 4xe Plug-In Hybrid. Jesteśmy przekonani, że każdy z naszych klientów znajdzie u nas model idealnie dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Jeep to synonim solidności i niezawodności. Legendarna amerykańska marka to światowy lider w produkcji pojazdów 4x4. Producent z Toledo już od ośmiu dekad dostarcza na rynek najwyższej jakości auta sprawdzające się zarówno w czasie codziennej jazdy po mieście, jak i weekendowych wyjazdów na bezdroża. Od momentu powstania pierwszego Willysa MB w 1941 roku aż do dziś priorytety marki się nie zmieniły. Jeep nadal na pierwszym miejscu stawia jakość. Dzięki temu przez wielu uznawany jest za niedościgniony ideał terenowej doskonałości.

Samochody marki Jeep to zaledwie część naszej kompleksowej oferty. Poza autami dostarczanymi przez amerykańskiego producenta posiadamy również wybrane modele marek takich jak Alfa Romeo, Fiat, Abarth, Fiat PROfessional oraz IVECO. Prowadzimy sprzedaż pojazdów fabrycznie nowych, podemonstracyjnych i używanych. W celu uzyskania szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty internetowej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji również osobiście w naszym salonie we Wrocławiu.

RENEGATE-E-HYBRID

Renegade E - Hybrid

 

oferta     RENEGATEdostępny od ręki     szczegóły 

 

COMPASS-E-HYBRID

Nowy Compass e - Hybrid

 

oferta     KONFIGURATOR

od ręki     szczegóły 

 

 

RENEGATE-4XE

Nowy Renegade 4xe Plug in Hybrid

 

oferta     KONFIGURATORod ręki     szczegóły 

 

NOWY-COMPASS

Nowy Compass 4xe Plug in Hybrid

 

oferta     KONFIGURATOR

od ręki     szczegóły 

 

 

WRANGLER 4XE PLUG

Nowy Wrangler 4xe Plug in Hybrid

 

oferta     KONFIGURATORod ręki     szczegóły 

 

GLADIATOR

Gladiator

 

oferta     KONFIGURATORod ręki     szczegóły 

KONTAKT Z NAMI
Adres: ul. Karkonoska 45,
53-015 WROCŁAW
Telefon:  (71) 334 30 00