(71) 334 30 00

Fiat

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór najnowszych modeli Fiata. Posiadamy modele takie jak 500, Tipo oraz Panda w różnych wersjach nadwozia. To niezawodne auta, doskonałe do jazdy po mieście oraz wyjazdów w dłuższe trasy. Oferowane przez nas pojazdy cieszą się dużą popularnością wśród klientów, ponieważ sprawdzają się zarówno jako samochody prywatne, jak i służbowe.

Do największych zalet samochodów Fiat należy przystępna cena oraz niska awaryjność. Ogromnym atutem tej marki jest posiadanie w swojej ofercie klasycznego Fiata 500. To model produkowany w Polsce, a konkretnie w Tychach.

Auta marki Fiat to zaledwie cześć naszej oferty. Wśród włoskich producentów oferujemy także samochody Alfa Romeo. Poza tym posiadamy także wybrane modele pojazdów marki Jeep, Abarth, IVECO oraz Fiat PROfessional.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą specjalistów w zakresie samochodów nowych i używanych. Zapewniamy doskonałą obsługę serwisową. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w naszym salonie we Wrocławiu.


Fiat 500


Do największych zalet samochodów marki Fiat należy przystępna cena oraz niska awaryjność. Ogromnym atutem włoskiego producenta jest posiadanie w swojej ofercie klasycznego Fiata 500. Wrocław to miasto, w którym mogą Państwo dostać go od ręki. Wystarczy, że skorzystają Państwo z oferty naszego salonu. To kultowe auto z segmentu A jest produkowane w Polsce, a konkretnie w Tychach. Jest to model idealny do miasta. Doskonale sprawdza się podczas podróży po zatłoczonych ulicach. Jego kompaktowy rozmiar ułatwia parkowanie. Znalezienie miejsca parkingowego nigdy nie będzie stanowić dla Państwa problemu. Auto jest bardzo zwrotne, z łatwością pokonuje nawet najwęższe miejskie alejki.


Kultowy Fiat 500 dostępny jest zarówno w wersji spalinowej, jak i hybrydowej. Nowością jest wersja całkowicie elektryczna, która z pewnością przypadnie do gustu klientom dbającym o środowisko naturalne oraz zrównoważony rozwój.


PANDA LIFE

Panda Life

  

oferta     KONFIGURATORod ręki     szczegóły 

500 fiat

500

 

oferta     KONFIGURATORod ręki     szczegóły 

 

NOWY FIAT 500 HATBACK

Nowy Fiat 500 Hatchback

 

oferta     KONFIGURATORod reki     szczegóły 

 500X URBAN LOOK

500X Urban Look

 

oferta     KONFIGURATORod ręki     szczegóły   TIPO HATBACK

Tipo Hatchback

 

oferta     konfigurator

od ręki     szczegóły

 

PANDA CROSS

Panda Cross

 

oferta     KONFIGURATORod ręki     szczegóły 

500C

500C

 

oferta     KONFIGURATORod ręki     szczegoły 

 

NOWY FIAT 500

Nowy Fiat 500 3+1

 

oferta     KONFIGURATORod ręki     szczegóły 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 TIPO KOMBI

Tipo Kombi

 

oferta     konfigurator

od ręki     szczegóły

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 FIAT 500 CABRIO

Nowy Fiat 500 Cabrio

 

oferta     KONFIGURATORod ręki     szczegóły 

 

KONTAKT Z NAMI
Adres: ul. Karkonoska 45,
53-015 WROCŁAW
Telefon:  (71) 334 30 00