(71) 334 30 00

Lancia


Jesteśmy autoryzowanym dealerem samochodów marki Lancia. Wrocław to miasto, w którym prowadzimy swój stacjonarny salon. Włoski producent aut osobowych wraca na rynek i już niedługo będzie można składać zamówienia na nowe modele pojazdów marki wchodzącej w skład międzynarodowego koncernu Stellantis.


Lancia szykuje głośny powrót


Przejęcie przez koncern Stellantis to dla Lancii szansa na nowy początek. W latach 2024-2028 marka ma zaprezentować trzy całkiem nowe modele oparte na jednostkach elektrycznych. O ile jeszcze nowy Ypsilon będzie oferowany zarówno w wersji spalinowej, jak i hybrydowej oraz zelektryfikowanej, to dwa kolejne modele mają być już w pełni elektryczne. Aurelia i Delta, bo tak brzmią robocze nazwy kompaktowego crossovera oraz zwinnego hatchbacka, będą autami klasy wyższej. Z założenia mają trafiać w gusta klientów oczekujących od samochodu porządnych osiągów oraz maksymalnego komfortu jazdy w każdych warunkach drogowych.


Nowe modele Lancii w naszym salonie


Gdy tylko nowe modele Lancii pojawią się w europejskiej dystrybucji, będą Państwo mogli zamówić je w naszym salonie. Od lat zajmujemy się sprzedażą Lancii we Wrocławiu. Jeśli nie chcą Państwo czekać na nowości od włoskiego producenta, już teraz znajdą Państwo u nas najnowsze modele marek Fiat, Jeep i Alfa Romeo. Oferujemy także auta Fiat PROfessional, Abarth i IVECO. Jako autoryzowany dealer samochodów z grupy Stellantis mamy dostęp do wszystkich modeli dostępnych na europejskim rynku. Wybór aut jest tak duży, że każdy klientów z pewnością znajdzie u nas to, czego szuka.


Zachęcamy do składania zamówień. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty internetowej. Pozostajemy do dyspozycji również osobiście w naszym salonie przy ulicy Karkonoskiej 45 we Wrocławiu.


Lancia Ypsilon
YPSILON

Lancia Delta
DELTA

Lancia Voyager
VOYAGER

KONTAKT Z NAMI
Adres: ul. Karkonoska 45,
53-015 WROCŁAW
Telefon:  (71) 334 30 00