(71) 334 30 00

Serwis mechaniczny


Działamy jako autoryzowany serwis mechaniczny samochodów z grupy Stellantis. Zapewniamy pełen profesjonalizm podczas napraw aut marek takich jak Fiat, Fiat PROfessional, Jeep, Alfa Romeo, Lancia, Abarth oraz IVECO. Używamy wyłącznie oryginalnych części zamiennych pochodzących od najlepszych dostawców.


Sprawdzony serwis Fiata we Wrocławiu


Jeśli szukają Państwo sprawdzonego serwisu Fiata we Wrocławiu, to nie mogliście lepiej trafić. Oferujemy fachową naprawę samochodów osobowych i dostawczych. Gwarantujemy oryginalne części do Fiata. Wieloletnie doświadczenie oraz dostęp do najnowocześniejszych urządzeń diagnostycznych i naprawczych pozwala nam poradzić sobie z każdą, nawet najtrudniejszą usterką auta włoskiego producenta. W przypadku dłuższej wizyty w naszym serwisie mogą Państwo liczyć na szeroką gamę pojazdów zastępczych.


Profesjonalny serwis IVECO we Wrocławiu


Prowadzimy profesjonalny serwis IVECO we Wrocławiu. Naprawiamy pojazdy dostawcze wyprodukowane przez markę z Turynu. Usuwamy usterki mechaniczne i lakiernicze. Zapewniamy pełną diagnostykę. Gwarantujemy wysoką jakość, szybkość oraz pewność wykonanych napraw. Tylko autoryzowany serwis daje pewność, że do naprawy zostaną wykorzystane najwyższej jakości oryginalne części zamienne. Udzielamy gwarancji na przeprowadzone naprawy i wykorzystane do nich części.


Poza wskazanymi powyżej usługami oferujemy ponadto:

  • serwis Alfa Romeo,
  • serwis Jeep,
  • serwis Lancia.

W celu umówienia się na naprawę bądź przegląd prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub za pomocą formularza.


Kontakt:

 

Godziny otwarcia serwisu:
pn-pt: 6:00 - 21:00 sob: 7:00 - 15:00

 
Recepcja serwisu:

Email: serwis@adfauto.pl
Tel.: 71/ 334 30 06
Fax.: 71/334 20 09

 

 

logo FCA

Szef serwisu FCA:

Łukasz Stefanko

lukasz.stefanko@adfauto.pl

Tel: 71/334 33 02

 

Doradca serwisu:

Andrzej Krzyszowski

andrzej.krzyszowski@adfauto.pl

tel. 71/334 32 51

 

Doradca serwisu:
Aleksandra Walkiewicz

aleksandra.walkiewicz@adfauto.pl

tel.71/334 3302/03

 

Doradca serwisu:

Dorian Baszyński
dorian.baszynski@adfauto.pl

tel.71/334 3302/03

Szef zmiany:

Dariusz Maniewski  

dariusz.maniewski@adfauto.pl

tel. 71/334 30 04

 

Szef zmiany:

Kamil Piekarek 

Kamil.piekarek@adfauto.pl

tel. 71/334 30 04

   

Rafał Krzyszowski

rafal.krzyszowski@adfauto.pl

tel.71/334 33 02/03

 

Koordynator BOK:

Sebastian Rudek

Sebastian.rudek@adfauto.pl

tel. 71/334 33 02/03

 

Recepcja serwisu:
Wiktoria Witkowska

wiktoria.witkowska@adfauto.pl
tel. 71/334 3006

Logo IVECO

 

Szef serwisu:
Piotr Zeman

piotr.zeman@adfauto.pl
tel. 71/3343302

 

Doradca serwisu:
Konrad Zadka

konrad.zadka@adfauto.pl

tel. 71/ 334 33 02

 

 

 

Doradca serwisu:
Grzegorz Czerwiński
grzegorz.czerwinski@adfauto.pl
tel. 71/3343302

 

 

 

Doradca serwisu:
Jakub Królewicz
jakub.krolewicz@adfauto.pl
tel. 71/3343302

KONTAKT Z NAMI
Adres: ul. Karkonoska 45,
53-015 WROCŁAW
Telefon:  (71) 334 30 00