(71) 334 30 00

Rejestracja samochodu


Oferujemy usługę zdalnej rejestracji samochodu w imieniu klienta. To doskonała propozycja dla wszystkich klientów biznesowych, którzy nie są zainteresowani osobistą wizytą w urzędzie komunikacji, skarbowym lub celnym. Załatwiamy wszystkie formalności związane z rejestracją auta, wydaniem dowodów i tablic rejestracyjnych oraz kart pojazdu.


Jak przebiega zdalna rejestracja auta?


Każdy właściciel nowego pojazdu musi upoważnić nas do przeprowadzenia rejestracji w jego imieniu. Po przekazaniu wypełnionych i podpisanych dokumentów składamy wniosek o rejestrację pojazdu. Właściciel auta może poprosić nas również o odbiór decyzji o czasowej rejestracji samochodu i zalegalizowaniu tablic rejestracyjnych. Cały proces odbywa się za pośrednictwem systemu online. Jak widać, nie jest to skomplikowana procedura.


Aby powierzyć nam rejestrację pojazdu, konieczne jest przekazanie podpisanego pełnomocnictwa. Upoważnienie musi zostać przekazane w formie pisemnej lub elektronicznej. Jeśli zdecydują się Państwo na formę elektroniczną, dokument musi zostać podpisany kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem zaufanym.


KONTAKT Z NAMI
Adres: ul. Karkonoska 45,
53-015 WROCŁAW
Telefon:  (71) 334 30 00