(71) 334 30 00

Fiat Ducato jako świetny pojazd do transportu i logistyki

paczki w aucie

W dobie nieustannego rozwoju rynku w sektorze samochodów dostawczych kluczowe znaczenie dla przewoźników ma wybór odpowiedniego pojazdu, będącego w stanie sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów. Fiat Ducato to samochód, który zdobył wielką popularność wśród właścicieli firm transportowych oraz logistycznych. Czym zaskarbił sobie uznanie konsumentów? Odpowiedź znajdziesz w poniższym artykule.

Wysoka ładowność i przestronna kabina

Fiat Ducato należy do segmentu samochodów dostawczych, które cechują się dużą przestrzenią ładunkową oraz wysokim komfortem prowadzenia. W zależności od wersji pojemność ładunkowa tego pojazdu może wynosić nawet 17 m³, co jest imponującym wynikiem na tle konkurencji. Dzięki temu przewoźnicy mogą z powodzeniem realizować zarówno dostawy małych, lekkich paczek, jak i dużych ładunków.

Auto oferuje również szeroką gamę rozstawów osi oraz długości nadwozia, co pozwala na dostosowanie pojazdu do indywidualnych potrzeb użytkowników. Duża kabina z ergonomicznym wnętrzem sprawia, że praca za kierownicą staje się mniej męcząca dla kierowcy.

Ekonomiczny silnik

W przemyśle transportowym efektywność ekonomiczna odgrywa równie ważną rolę co przestronność kabiny. W przypadku modelu Ducato Fiat postawił na ekologiczne i oszczędne silniki wysokoprężne o pojemności 2.3 i 3.0 litra. Takie jednostki napędowe pozwalają na redukcję emisji CO2 oraz niższe zużycie paliwa, co jest niezwykle istotne z punktu widzenia zysków uzyskiwanych przez przedsiębiorców.

Nowoczesne technologie

Dostępny w naszym salonie we Wrocławiu Fiat Ducato to auto mogące pochwalić się szeregiem nowoczesnych rozwiązań technologicznych, ułatwiających codzienną pracę w branży transportowej i logistycznej. Na pokładzie pojazdu znajdują się systemy takie jak: tempomat adaptacyjny, system monitorowania pasa ruchu czy asystenta parkowania. Ponadto Fiat Ducato wyposażony jest w system multimedialny UConnect, który umożliwia integrację telefonu z pojazdem dla lepszej komunikacji i nawigacji w trakcie wykonywania zadań transportowych.

Wróć do bloga

KONTAKT Z NAMI
Adres: ul. Karkonoska 45,
53-015 WROCŁAW
Telefon:  (71) 334 30 00