(71) 334 30 00

Czy Iveco Daily to furgon na miarę potrzeb?

Iveco daily

IVECO Daily to obecnie jeden z najchętniej wybieranych samochodów dostawczych. W samym tylko 2021 roku w naszym kraju zarejestrowano 6673 nowe egzemplarze tego modelu. Względem poprzednich dwunastu miesięcy był to wzrost o ponad 55%. Powyższe statystyki potwierdzają dużą popularność tego auta. Czy IVECO Daily w wersji furgon to samochód na miarę potrzeb polskich przedsiębiorców? Odpowiedzi na to pytanie szukaj w dalszej części naszego artykułu.

IVECO Daily – charakterystyka modelu

Sztandarowy model włoskiej marki IVECO zadebiutował na rynku 1978 roku. Od 2014 produkowana jest czwarta generacja tego auta. Samochód przeznaczony jest dla przedsiębiorców poszukujących dużego pojazdu charakteryzującego się zwiększoną sztywnością i wytrzymałością. Przez wielu ekspertów model ten uważany jest za najsolidniejszy z samochodów dostawczych dostępnych we Wrocławiu. IVECO Daily to dostawczak zaprojektowany z myślą o ciężkiej pracy. Solidna ramowa konstrukcja, na której osadzone jest nowocześnie zaprojektowane nadwozie, a także specjalnie skontrowane na potrzeby przewozu towarów jednostki napędowe to gwarancja sukcesu.

Oferta samochodów dostawczych marki IVECO jest wąska, bo w gamie aut z tego segmentu znajduje się tak naprawdę tylko jeden model. To właśnie Daily. Z potencjalnej wady włoskie przedsiębiorstwo uczyniło swój największy atut. Jedno auto, ale dopracowane w najmniejszym szczególe. Samochód jest przemyślany, niezwykle solidny i praktycznie nie do zdarcia. Dzięki temu stanowi wizytówkę firmy.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup IVECO Daily?

W porównaniu z podobnymi modelami oferowanymi przez innych producentów IVECO Daily wyróżnia ponadprzeciętnie wytrzymała konstrukcja, dzięki której auto sprawdza się w każdych warunkach. W transporcie towarów ta cecha ma szczególnie duże znaczenie.

Samochód dostępny jest w dwóch wersjach silnikowych (2,3 l i 3,0 l) oraz czterech podstawowych wariantach wyposażenia (STANDARD, COMFORT, PLUS i TOP). Mnogość konfiguracji i możliwość dopasowania poszczególnych parametrów zewnętrznych (rozstawu osi, mocy znamionowej, wymiarów przestrzeni ładunkowej) do charakterystyki prowadzonej działalności sprawia, że model ten polecany jest do pracy w praktycznie każdej branży.

Nowe IVECO Daily charakteryzuje także obecność licznych udogodnień poprawiających komfort pracy kierowców. Jednym z nich są zintegrowane usługi łączności IVECO ON. To system ułatwiający kontrolę nad pojazdem, co wpływa na poprawę efektywności pracy. Aktywacja usług umożliwia wygodne zarządzanie dostępną flotą, optymalizację wydajności pojazdów, monitoring stanu technicznego wykorzystywanych modeli, unikanie przestojów w działalności oraz planowanie codziennej pracy zatrudnionych w firmie osób. Chcesz dowiedzieć się więcej o IVECO ON? Sprawdź ofertę salonu ADF Auto.

Wróć do bloga

KONTAKT Z NAMI
Adres: ul. Karkonoska 45,
53-015 WROCŁAW
Telefon:  (71) 334 30 00