(71) 334 30 00

Przedłużanie gwarancji – formularz

 

Jeśli planują Państwo przedłużyć gwarancję fabryczną auta, serdecznie zachęcamy do kontaktu za pośrednictwem poniższego formularza. Na tej podstawie dokonamy wyceny operacji oraz skontaktujemy się z Państwem w celu przedstawienia proponowanych warunków przedłużenia gwarancji. Warto mieć ochronę, która minimalizuje koszty zabiegów serwisowych. Jest to najlepszy sposób na to, by uniknąć wielu nieprzewidzianych wydatków.

Jesteśmy również punktem serwisowym. W oparciu o doskonałe kwalifikacje naszych specjalistów, ale też świetnie wyposażone stanowiska naprawcze, mogą liczyć Państwo na ochronę na najwyższym poziomie.

Jeśli są Państwo zainteresowani kosztem oraz warunkami, na jakich przedłużamy gwarancję fabryczną, serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji również osobiście w naszym salonie we Wrocławiu.

Rok produkcji
Imię
Nazwisko
Firma
E-mail
Tel.
Model
Marka
Vin
 
Dodatkowy opis

  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie, w tym wykorzystywanie moich danych osobowych w zakresie imienia, nazwiska , adresu zamieszkania, adresu email, nr telefonu w celach marketingu produktów i usług oferowanych przez firmę ADF Auto Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Karkonoskiej 45 oraz w celu prowadzenia badań rynkowych, w tym statystycznych, związanych z działalnością gospodarczą w/w podmiotu.

Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do w/w danych osobowych, prawo żądania wstrzymania ich przetwarzania, usunięcia tych danych osobowych oraz prawo wniesienia sprzeciwu przetwarzanych danych."
 
KONTAKT Z NAMI
Adres: ul. Karkonoska 45,
53-015 WROCŁAW
Telefon:  (71) 334 30 00