(71) 334 30 00

Doradcy handlowi

 

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami handlowymi.

Dane kontaktowe przedstawiamy poniżej:

Logo Alfa Romeo

 

 

Bartosz Kowalski
bartosz.kowalski@adfauto.pl

tel. 71 33 43 017
mobile: 518 011 719
 

Tomasz Alechnowicz

tomek.alechnowicz@adfauto.pl

tel. 71 334 30 19

mobile: +48 608 308 919

 

 

 

Logo Abarth

 

Artur Okoń 
artur.okon@adfauto.pl

tel. 71 334 30 01
mobile: +48 606 644 428

 

Tomasz Alechnowicz

tomek.alechnowicz@adfauto.pl

tel. 71 334 30 19

mobile: +48 608 308 919

 

iveco logo

Waldemar Sieczka
waldemar.sieczka@adfauto.pl
tel. 71 334 33 89
mobile: +48 600 275 914

  

Mateusz Matkowski

mateusz.matkowski@adfauto.pl 

tel. 71 334 33 23

mobile: +48 510 229 671

 

Kacper Piaszczyk
Tel. 71 334 33 23
604 142 806
kacper.piaszczyk@adfauto.pl
 
Szymon Rajca
Tel. 71 334 33 23
692 532 068
szymon.rajca@adfauto.pl

fiat logo

  
Artur Okoń 
artur.okon@adfauto.pl

tel. 71 334 30 01
mobile: +48 606 644 428
 
Bożena Alechnowicz

bozena.alechnowicz@adfauto.pl

tel. 71 334 30 12

mobile: +48 504 102 361

 

 

 

 

fiatpro logo

  

Tomasz Kaczor   
tomasz.kaczor@adfauto.pl

tel. 71 334 30 25
mobile: +48 608 308 915

 

Agnieszka Imierowicz
agnieszka.imierowicz@adfauto.pl
tel. 71 334 33 43

mobile: +48 511 779 336

 

Logo Jeep


 

Krzysztof Zdzienicki
krzysztof.zdzienicki@adfauto.pl  
tel. 71 33 43 011,
mobile 504 102 845

 

Michał Łukasik

michal.lukasik@adfauto.pl

tel. 71 334 30 28

mobile: +48 518 011 723

 

ADF Auto - samochody używane z pewnej ręki

Samochody Używane:

 

Daniel Kozak

daniel.kozak@adfauto.pl

tel. 71 33 43 021

mobile: +48 510 229 667

 

 

 

Obsługa klienta - recepcja ADF Auto

tel. (71) 334 40 00
salon@adfauto.pl

KONTAKT Z NAMI
Adres: ul. Karkonoska 45,
53-015 WROCŁAW
Telefon:  (71) 334 30 00