(71) 334 30 00

Serwis mechaniczny


JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH!


Jako autoryzowany serwis samochodów grupy FCA (Fiat Chrysler Automobiles) zapewniamy bezpieczeństwo napraw. Korzystając z naszych usług zawsze będziesz czuł się bezpiecznie i pewnie podróżując swoim samochodem.


Jako autoryzowany serwis samochodów grupy FCA (Fiat Chrysler Automobiles) zapewniamy bezpieczeństwo napraw, a korzystając z naszych usług w czasie podróży samochodem zawsze będziesz czuł się bezpiecznie i pewnie.


Oferujemy profesjonalizm, szybkość oraz pewność wykonanych napraw. Wykwalifikowani pracownicy naszego serwisu wykorzystują najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne i naprawcze gwarantując najwyższy poziom obsługi. 

W przypadku dłuższej wizyty w naszym serwisie do Państwa dyspozycji mamy szeroką gamę pojazdów zastępczych.

 
Tylko autoryzowany serwis daje pewność, że do naprawy zostaną wykorzystane najwyższej jakości oryginalne części zamienne. Udzielamy gwarancji na przeprowadzone naprawy i wykorzystane do nich części zamienne.

 

W celu umówienia się na naprawę bądź przegląd prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub za pomocą formularza.


Kontakt:

 

Godziny otwarcia serwisu:
pn-pt: 7:00 - 21:00 sob: 7:00 - 15:00

 
Recepcja serwisu:

Email: serwis@adfauto.pl
Tel.: 71/ 334 30 06
Fax.: 71/334 20 09

 

 

Szef Obsługi Posprzedażnej

Janusz Felkner

janusz.felkner@adfauto.pl

tel. 71/ 334 30 41

 

Szef serwisu FCA

Wiktor Siemiochin

wiktor.siemiochin@adfauto.pl

tel. 71/ 334 30 04

 

Doradca serwisu:

Andrzej Krzyszowski

andrzej.krzyszowski@adfauto.pl

tel. 71/334 33 02

 

Bartłomiej Kaźmierczak

bartlomiej.kazmierczak@adfauto.pl

tel. 71/334 30 02/03

 

Szef zmiany:

Dariusz Maniewski  

dariusz.maniewski@adfauto.pl

tel. 71/334 30 04

 

Szef zmiany:

Kamil Piekarek 

Kamil.piekarek@adfauto.pl

tel. 71/334 30 04

 

  

Rafał Krzyszowski

rafal.krzyszowski@adfauto.pl

tel.71/334 33 02/03

 

Marcin Michniewicz

marcin.michniewicz@adfauto.pl

tel. 71/334 33 02/03

 

Recepcja serwisu:

Klaudia Michalczuk

klaudia.michalczuk@adfauto.pl

tel. 71/334 30 06

 

 

 

 

 

 

  

Patryk Wiśniewski

patryk.wisniewski@adfauto.pl

tel. 71/334 33 02/03

 

Przemysław Skawiński

przemyslaw.skawinski@adfauto.pl

tel. 71/334 30 02/03

Logo IVECO

 

Szef serwisu:
Piotr Zeman

piotr.zeman@adfauto.pl
tel. 71/3343302

 

 

 

Doradca serwisu:
Grzegorz Czerwiński
grzegorz.czerwinski@adfauto.pl
tel. 71/3343302

 

 

 

Doradca serwisu:
Jakub Osiewała
jakub.osiewala@adfauto.pl
tel. 71/3343302

KONTAKT Z NAMI
Adres: ul. Karkonoska 45,
53-015 WROCŁAW
Telefon:  (71) 334 30 00