(71) 334 30 00

Serwis mechaniczny


JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH!


Jako autoryzowany serwis samochodów grupy FCA (Fiat Chrysler Automobiles) zapewniamy bezpieczeństwo napraw. Korzystając z naszych usług zawsze będziesz czuł się bezpiecznie i pewnie podróżując swoim samochodem.


Oferujemy profesjonalizm, szybkość oraz pewność wykonanych napraw. Wykwalifikowani pracownicy naszego serwisu wykorzystują najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne i naprawcze gwarantując najwyższy poziom obsługi. 

W przypadku dłuższej wizyty w naszym serwisie we Wrocławiu do Państwa dyspozycji mamy szeroką gamę pojazdów zastępczych.

 
Tylko autoryzowany serwis daje pewność, że do naprawy zostaną wykorzystane najwyższej jakości oryginalne części zamienne. Udzielamy gwarancji na przeprowadzone naprawy i wykorzystane do nich części zamienne.

 

W celu umówienia się na naprawę bądź przegląd prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub za pomocą formularza.


Kontakt:

 

Godziny otwarcia serwisu:
pn-pt: 7:00 - 21:00 sob: 7:00 - 15:00

 
Recepcja serwisu:

Email: serwis@adfauto.pl
Tel.: 71/ 334 30 06
Fax.: 71/334 20 09

 

 

Szef serwisu FCA:

Łukasz Bąk

Lukasz.bak@adfauto.pl

Tel: 604 142 801

 

Doradca serwisu:

Andrzej Krzyszowski

andrzej.krzyszowski@adfauto.pl

tel. 71/334 32 51

 

 

 

Szef zmiany:

Dariusz Maniewski  

dariusz.maniewski@adfauto.pl

tel. 71/334 30 04

 

Szef zmiany:

Kamil Piekarek 

Kamil.piekarek@adfauto.pl

tel. 71/334 30 04

   

Rafał Krzyszowski

rafal.krzyszowski@adfauto.pl

tel.71/334 33 02/03

 

Marcin Michniewicz

marcin.michniewicz@adfauto.pl

tel. 71/334 33 02/03

 

Recepcja serwisu:

Weronika Sobieraj

email: weronika.sobieraj@adfauto.pl

tel. 71/334 30 06

  

Koordynator BOK:

Sebastian Rudek

Sebastian.rudek@adfauto.pl

tel. 71/334 33 02/03

 

Logo IVECO

 

Szef serwisu:
Piotr Zeman

piotr.zeman@adfauto.pl
tel. 71/3343302

 

Doradca serwisu:
Konrad Zadka

konrad.zadka@adfauto.pl

tel. 71/ 334 33 02

 

 

 

Doradca serwisu:
Grzegorz Czerwiński
grzegorz.czerwinski@adfauto.pl
tel. 71/3343302

 

 

 

Doradca serwisu:
Jakub Królewicz
jakub.krolewicz@adfauto.pl
tel. 71/3343302

KONTAKT Z NAMI
Adres: ul. Karkonoska 45,
53-015 WROCŁAW
Telefon:  (71) 334 30 00