(71) 334 30 00

Serwis mechaniczny


JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH!


Jako autoryzowany serwis samochodów grupy FCA (Fiat Chrysler Automobiles) zapewniamy bezpieczeństwo napraw. Korzystając z naszych usług zawsze będziesz czuł się bezpiecznie i pewnie podróżując swoim samochodem.


Jako autoryzowany serwis samochodów grupy FCA (Fiat Chrysler Automobiles) zapewniamy bezpieczeństwo napraw, a korzystając z naszych usług w czasie podróży samochodem zawsze będziesz czuł się bezpiecznie i pewnie.


Oferujemy profesjonalizm, szybkość oraz pewność wykonanych napraw. Wykwalifikowani pracownicy naszego serwisu wykorzystują najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne i naprawcze gwarantując najwyższy poziom obsługi. 

W przypadku dłuższej wizyty w naszym serwisie do Państwa dyspozycji mamy szeroką gamę pojazdów zastępczych.

 
Tylko autoryzowany serwis daje pewność, że do naprawy zostaną wykorzystane najwyższej jakości oryginalne części zamienne. Udzielamy gwarancji na przeprowadzone naprawy i wykorzystane do nich części zamienne.

 

W celu umówienia się na naprawę bądź przegląd prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub za pomocą formularza.


Kontakt:

 

Godziny otwarcia serwisu:
pn-pt: 7:00 - 21:00 sob: 7:00 - 15:00

 
Recepcja serwisu:

Email: serwis@adfauto.pl
Tel.: 71/ 334 30 06
Fax.: 71/334 20 09

Szef serwisu:
Wiktor Siemiochin

wiktor.siemiochin@adfauto.pl

tel. 71/ 334 30 41
 

Szef zmiany:
Dariusz Maniewski
  
dariusz.maniewski@adfauto.pl
tel. 71/3343004

 

Szef zmiany:
Kamil Piekarek 
Kamil.piekarek@adfauto.pl
tel. 71/3343004

Doradca serwisu:

Maja Franczak
maja.franczak@adfauto.pl 
tel. 71/3343006

 

Piotr Zeman
piotr.zeman@adfauto.pl
tel. 71/3343003

 

Zdzisław Ziółkowski
zdzislaw.ziolkowski@adfauto.pl
tel. 71/3343003

  

Andrzej Krzyszowski
andrzej.krzyszowski@adfauto.pl
tel. 71/3343302

 

Aleksander Bąk
aleksander.bak@adfauto.pl
tel. 71/3343302

KONTAKT Z NAMI
Adres: ul. Karkonoska 45,
53-015 WROCŁAW
Telefon:  (71) 334 30 00