(71) 334 30 00

Doradcy handlowi

 

Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami handlowymi.

Dane kontaktowe przedstawiamy poniżej:

Logo Alfa Romeo

 

Tomasz Alechnowicz

tomek.alechnowicz@adfauto.pl

tel. 71 334 30 19

mobile: +48 608 308 919

 

Bogusław Wróblewski

boguslaw.wroblewski@adfauto.pl

tel. 71 334 33 17

mobile: +48 518 011 717

 

Logo Abarth

 

Tomasz Alechnowicz

tomek.alechnowicz@adfauto.pl

tel. 71 334 30 19

mobile: +48 608 308 919

 

Bogusław Wróblewski

boguslaw.wroblewski@adfauto.pl

tel. 71 334 33 17

mobile: +48 518 011 717

 

Logo IVECO

 

Waldemar Sieczka
waldemar.sieczka@adfauto.pl
tel. 71 334 33 23
mobile: +48 600 275 914

 

Paweł Hrycak

pawel.hrycak@adfauto.pl

tel. 71 334 33 23

mobile: +48 606 626 979

 

Mateusz Matkowski

mateusz.matkowski@adfauto.pl 

tel. 71 / 334 33 23

mobile: +48 510 229 671

Logo Fiat

 

Norbert Rubel 
norbert.rubel@adfauto.pl  
tel. 71 334 30 13
mobile: +48 608 308 920

 

Artur Okoń 
artur.okon@adfauto.pl

tel. 71 334 30 01
mobile: +48 606 644 428
 
Bożena Alechnowicz

bozena.alechnowicz@adfauto.pl

tel. 71 334 30 12

mobile: +48 504 102 361

 

Piotr Wieleba

piotr.wieleba@adfauto.pl

tel. 71 334 30 28

mobile: +48 608 555 436

 

Logo Fiat Professional

  

Tomasz Kaczor   
tomasz.kaczor@adfauto.pl

tel. 71 334 30 25
mobile: +48 608 308 915
 
Marcin Popławski
marcin.poplawski@adfauto.pl
tel. 71 334 30 16
mobile: +48 504 102 372

 

Agnieszka Imierowicz
agnieszka.imierowicz@adfauto.pl
tel. 71 334 33 43

mobile: +48 511 779 336

Logo Lancia

 

Rafał Żychowicz

rafal.zychowicz@adfauto.pl

tel. 71 334 30 11

mobile: +48 606 300 981

 

Logo Jeep

 

Rafał Żychowicz

rafal.zychowicz@adfauto.pl

tel. 71 334 30 11

mobile: +48 606 300 981

 

Mateusz Janecki

mateusz.janecki@adfauto.pl 

tel. 71 / 334 30 18

mobile: +48 504 102 845

 

 

ADF Auto - samochody używane z pewnej ręki

Samochody Używane:

 

Dariusz Jackiewicz
dariusz.jackiewicz@adfauto.pl

lub uzywane@adfauto.pl

tel. 71 334 30 21

mobile: +48 608 555 418

 

Marcin Szczepanowski

marcin.szczepanowski@adfauto.pl

tel. 71 334 30 21

+48 510 229 667

KONTAKT Z NAMI
Adres: ul. Karkonoska 45,
53-015 WROCŁAW
Telefon:  (71) 334 30 00