(71) 334 30 00

Alfa Romeo – wybierz model swoich marzeń

 

Marka Alfa Romeo to ponad 100 lat tradycji w dostarczaniu samochodów. Historia produkcji tych aut ma swój początek w 1906 r. kiedy to Alexandre Darracq założył w Portello firmę motoryzacyjną. Ważnym krokiem było rozpoczęcie produkcji samochodów w 1909 r., a rok później wraz z nowym właścicielem fabryki pojawiła się nazwa Alfa, do której po kilku latach dołączył drugi człon Romeo. I tak po dziś dzień firma dostarcza samochody zdobywając zadowolonych klientów na całym świecie, będąc dziś częścią międzynarodowego koncernu Fiat Chrysler Automobiles.

 

Alfa Romeo Giulietta

 

Alfa Romeo Giulietta to ważny model w historii firmy. Pierwsze egzemplarze tego auta pojawiły się w sprzedaży już na przełomie lat 50/60, produkowane wówczas przez inne firmy z wykorzystaniem podzespołów Alfa Romeo. Odnowiona wersja Giulietty to rok 2010, kiedy to zaprezentowano auto po raz pierwszy na targach motoryzacyjnych w Genewie. Po dziś dzień Giulietta poddana kilku modernizacjom wciąż cieszy się nieprzerwanym uznaniem kierowców jako samochód osobowy klasy kompaktowej.

 

Alfa Romeo Giulia

 

Podobnie jak Giulietta, Alfa Romeo Giulia miał swoje początki kilkadziesiąt lat temu. Pierwsze egzemplarze pojawiły się na przełomie lat 60/70, a odnowiona wersja to rok 2016 kiedy zaprezentowane zostało odnowione auto z tej serii. Powyższy model obejmuje luksusowe samochody osobowe klasy średniej o sportowym charakterze.

 

Alfa Romeo Stelvio

 

Coraz popularniejsze obecnie SUV-y powstały również w stajni Alfa Romeo. Równie solidny, a jednocześnie większy od dwóch poprzednich model, czyli Alfa Romeo Stelvio, wychodzi naprzeciw wymaganiom tych, dla których Giulietta lub jej nieco większa siostra wydają się być za małe.

 

Alfa Romeo - modele

 

KONTAKT Z NAMI
Adres: ul. Karkonoska 45,
53-015 WROCŁAW
Telefon:  (71) 334 30 00