(71) 334 30 00
Premiera Nowego Fiata 124 Spider - odliczamy czas!
Zbliża się Salon Motoryzacyjny w Genewie. Rozpoczyna się odliczanie do długo oczekiwanej europejskiej premiery Spidera marki Fiat.

Fiat 124 Spider przebył ponad 10 000 km podczas podróży zza oceanu, która rozpoczęła się w Los Angeles, a zakończyła w samym sercu włoskiej stolicy. Po światowej premierze 18 listopada ub.r. na Salonie w Kalifornii, teraz Fiat 124 Spider jest gotów, aby mknąć drogami Italii, przemierzając najstarsze ulice Rzymu, w jedynej w swoim rodzaju romantycznej scenerii zachodzącego włoskiego słońca.

Oto spotkanie tradycji i innowacji: Fiat 124 Spider przywołuje opiewaną przez Felliniego w jego filmach atmosferę Dolce Vita: to mknie aleją wzdłuż Tybru, to znów robi szybką rundę wokół Colosseum.

 

              

 

    

 

Nowy Fiat 124 Spider jest idealnym elementem naturalnej scenografii włoskiego krajobrazu, wtapiając się w malowniczy, rzymski pejzaż i dając świadectwo piękna i nowoczesności stylu „Made in Italy". U mijanych po drodze przechodniów wzbudza zachwyt swoją elegancją i technicznym potencjałem.

Fiat 124 Spider jest potwierdzeniem tego, co od dawna wiadomo na całym świecie: styl „Made in Italy" to doskonałość, Włochy to kraj artystów, a Włosi kochają piękno.

Jesteście gotowi na następny europejski przystanek w podróży Spidera? Jakie miasto wybierze? Dowiecie się wkrótce.

KONTAKT Z NAMI
Adres: ul. Karkonoska 45,
53-015 WROCŁAW
Telefon:  (71) 334 30 00